MÖBLER / Bord / Etagebord 4961828
nr 496 1828
Etagebord
på hjul, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 19 november 2007
kl 16:52:19
200 kr
200 kr
500 kr
500 kr
600 kr
800 kr
750 kr
Etagebord
nr 496 1828
Etagebord
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 850 kr |
måndag 19 november 2007 |